
A magyar ejtőernyőzés történetében először szerzett aranyérmet célbaugrásban és lett világbajnok a Magyar Honvédség ejtőernyős-válogatottja.
Bánszki Tamás százados, Varga Tamás zászlós, Hirschler Gábor zászlós, Gál Szabolcs őrmester és Asztalos István önkéntes műveleti tartalékos zászlós a házigazda oroszokat maga mögé utasítva állhatott fel a dobogó legfelső fokára.
Forrás: honvedelem.hu
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Végéhez közeledik az utolsó Mi-17-es aktív szolgálata, melynek kapcsán egy különleges lehetőség várta 2026. június 10-én, szerdán a meghívott sajtósokat és spottereket Szolnok-Szandaszőlős Repülőtéren. Helyszíni fotóinkat mutatjuk Olvasóinknak!
Amennyiben feliratkozik alkalmi hírlevelünkre, postafiókjába küldjük a legfrissebb híreket!
E-mail cím:
Megszólítás:
A hírlevél feliratkozáshoz el kell fogadni a feltételeket.