Itt találod az összes cikket a „emlékmű” témában!
2015. december 8-án avatták fel Kecskeméten, az északi elkerülő kijáratánál (a 44-es és 445-ös út találkozásánál) lévő körforgalmi csomópontban a MiG-21-es emlékművet.
Régi vágya teljesült Kecskemét repülést szerető polgárainak: a városhoz ezer szállal kötődő katonai repülés egyik klasszikus típusa,
Végéhez közeledik az utolsó Mi-17-es szállítóhelikopter aktív szolgálata, melynek kapcsán egy különleges lehetőség várta 2026. június 10-én, szerdán a meghívott sajtósokat és spottereket Szolnok-Szandaszőlős Repülőtéren. Helyszíni fotóinkat mutatjuk Olvasóinknak!
Amennyiben feliratkozik alkalmi hírlevelünkre, postafiókjába küldjük a legfrissebb híreket!
E-mail cím:
Megszólítás:
A hírlevél feliratkozáshoz el kell fogadni a feltételeket.